Hapësire reklamuese

Aktualitet

Aksion kundër lojrave të fatit, bastisen lokalet e Tiranës, shoqërohen 20 persona

Shkruar nga Newsbomb
Aksion kundër lojrave të fatit, bastisen lokalet e Tiranës,

Drejtoria e Krimit Kibernetik në Policinë e Shtetit ka zbarkuar ditën e sotme në disa zona të Tiranës. Burime për mediat bëjnë me dije se aksioni po zhvillohet kundër lojrave të fatit.

Operacioni është shtrirë kryesisht në lokale dhe salla bixhozi në kryeqytet, ku dhe dyshohet se ushtrohet në mënyrë të jashtëligjshme ku aktivitet.

Deri më tani në kuadër të këtij operacioni janë shoqëruar në komisariat rreth 20 persona. Lidhur me këtë aksion policor deri më tani nuk ka asnjë njoftim zyrtar, priten më tepër detaje në vijim.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese