Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
19 °
Die
19 °
Hën
13 °
Mar
12 °
Mër
5 °
E premte, 24 Mars, 2023

Aksion i RENEA-s te Liqeni i Thatë në Tiranë

Lajme të ngjashëm

Forcat Speciale të RENEA kanë zhvilluar një aksion të befasishëm ditën e sotme në zonën e Liqenit të Thatë në Tiranë.

Efektivët e RENEA kanë ndaluar disa automjete në një rrugicë mes dy pallateve, dhe kanë kontrolluar personat që ndodheshin në to.

Është ende e paqartë nëse ka persona të arrestuar, ndërsa raportohet se operacioni ka për qëllim kapjen e personave të shpallur në kërkim.

Më shumë