Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
36 %
2.6kmh
0 %
Hën
34 °
Mar
39 °
Mër
42 °
Enj
41 °
Pre
41 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

Aksion i papritur i POLICISË në Vlorë, arrestohen disa persona

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e qytetit të Vlorës mbrëmjen e sotme ka zhvilluar një aksion blic në qytetin bregdetar.

Janë ngritur disa pika postblloku në zona të ndryshme të qytetit për të kontrolluar hyrjet dhe daljet e automjeteve. Shënjestër janë personat e shpallur në kërkim, për persona që qarkullojnë me armë, por dhe të tjerë për vepra të ndryshme penale.

Nga informacionet e para raportohet se janë ndalur disa persona. Kujtojmë që në Vlorë para disa ditësh u vra Bledar Birçaj brenda makinës së tij tip BMW X5. Më herët sot postblloqe dhe kontrolle janë zhvilluar edhe në qytetin e Elbasanit.  

Më shumë

spot_img
spot_img