Hapësire reklamuese

Aktualitet

Aksion i madh policor te “21 Dhjetori”, ja çfarë po ndodh

Shkruar nga Newsbomb

Forcat e policisë kanë organizuar mbrëmjen e sotme një operacion të befasishëm për kapjen e disa personave të dyshuar për vjedhje.

Mësohet se katër pesrona janë vënë në prangat e policisë gjatë operacionit blic te zona e “21 Dhjetorit” dhe “Fusha e Aviacionit. Personat e arrestuar dyshohet se janë pjesë e një grupi që vidhnin makina luksoze gjatë natës në Tiranë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese