Tirana
broken clouds
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
83 %
1.5kmh
75 %
Sht
25 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
28 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Aksion i madh anti-drogë në Vlorë, 8 të arrestuar

Lajme të ngjashëm

Një aksion i madh anti-drogë është mbyllur me 8 të arrestuar në qytetin e Vlorës.

Në aksion kanë marrë pjesë forca të shumta të policisë, ndërsa mes të arrestuarve ka edhe persona të akuzuar për vjedhje, djegie makinash apo vepra të tjera kundër pronës.

Aktualisht nuk bëhen me dije identitetet e të arrestuarve dhe detajet të tjera nga operacioni.


Më shumë