Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
80 %
1kmh
1 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
4 °
E enjte, 27 Janar, 2022

Aksion “blic” në Vlorë, policia “kap mat” bastexhinjtë, shoqërohen disa persona

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia e Vlorës ka zhvilluar një aksion “blic” mbrëmjen e sotme në qytetin bregdetar, për të goditur subjektet që ushtrojnë veprimtarinë e paligjshme të lojërave të fatit.

Burime për mediet bëjnë me dije se policia ka shoqëruar disa persona, identiteti i të cilëve nuk bëhet me dije, që ushtronin këtë aktivitet të paligjshëm. Gjithashtu janë bllokuar disa pika ku luheshin bastet online, si dhe disa lokale që mbanin materiale për të kryer veprimtarinë .

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img