Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
2.6kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
40 °
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
E martë, 3 Gusht, 2021

Aksion “blic” i RENEA-s në Peqin, arrestohet Seit Manahasa, akuzohet se ka marrë peng dhe ka keqtrajtuar brenda biznesit të tij një qytetar

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm


Një operacion “blic” i forcave RENEA në Peqin ka vënë në pranga Seit Manahasën, i cili akuzohet se disa ditë më parë ka marë peng dhe ka keqtrajtuar brenda biznesit të tij një person.

Pasi e ka lënë të lirë, i dhunuari ka denoncuar Manahasësn, ndaj forcat RENEA e kanë vënë në pranga. Manahasa nuk është një emër i panjohur për policinë, pasi ai ka qenë i akuzuar për vrasjen e Emiljano Ramazanit.

Në 11 gusht të vitit 2020 policia gjeti në servisin e Manahasës armën e vrasjes së Ramazanit dhe arrestoi bab e bir, Albert dhe Seit Manahasën, por më pas u lanë të lirë.


Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img