Tirana
scattered clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
81 %
1.5kmh
40 %
Hën
7 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
E hënë, 17 Janar, 2022
spot_img

Aksion “blic” i policisë në Korçë, sekuestrohet sasi e madhe lëndësh narkotike dhe arrestohen disa persona, i përfshirë edhe një avokat

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një operacion blic i policisë në Korçë ka sjellë arrestimin e disa personave, që akuzohen për kultivim dhe trafikim lëndësh narkotike.

Mësohet se gjatë aksionit është sekuestruar një sasi e madhe lënde narkotike, ndërsa bëhet me dije se mes personave të arrestuar është edhe një avokat.

Pritet që të ketë arrestime të tjera nga policia, teksa aksioni pritet të vazhdojë edhe gjatë natës.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img