Tirana
overcast clouds
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
57 %
3.1kmh
90 %
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
9 °
Sht
7 °
Die
7 °
E mërkurë, 8 Dhjetor, 2021
spot_img

Aksion anti-drogë në Lezhë, gjendet kanabis në një shtëpi ta pabanuar, sekuestrohet 50 kg lëndë narkotike

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksion i madh anti-drogë po zhvillohet ditën e sotme në Lezhë.

Bëhet me dijen se gjatë kontrolleve është gjetur një sasi e madhe kanabisi në një shtëpi të pabanuar.

Kanabisi është gjetur në një shtëpi të pabanuar në Manati, ndërsa raportohet se është sekuestruar rreth 50 kg kanabis.

Aktualisht policia po kryen kontrolle si dhe po punon për të identifikuar poseduesit e lëndës narkotike.

Vijon…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
digitalb
spot_img
spot_img