Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
34 %
6.7kmh
0 %
Hën
17 °
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
21 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Aksidenton për vdekje një person, policia e shpall në kërkim

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një person ka humbur jetën si pasojë e përplasjes nga një automjet në fshatin Bulgarec të Korçës.

Personi i aksidentuar ishte duke udhëtuar me biçikletë gjatë kohës që është përplasur nga një automjet tip “Benz” me targë AA075EG. Si pasojë e përlasjes shtetasi Roland Trungu mori dëmtime të rënda dhe ndonëse u transportua menjëherë drejt spitalit të Korçës nuk ka mundur t’i rezistojë plagëve të marra.

Policia ka identifikuar drejtuesin e automjetit, me iniciale A.G, i cili është larguar nga vendi i ngjarjes, ndërsa po punon për kapjen e tij.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img