Tirana
few clouds
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
39 %
4.1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksidentoi për vdekje të moshuarën në Sukth, Policia arreston shoferin 20 vjeçar me BMW

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 20 vjeçar është arrestuar nga Policia në Durrës, pasi dje ka përplasur për vdekje një grua të moshuar 72 vjeçare, shkruan newsbomb.al.

Sot, Policia ka bërë të mundur arrestimin në kushtet e flagrancës të shoferit 20 vjeçar që lëvizte me BMW dhe shkaktoi aksidentin. Materialet në ngarkim të tij i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.

“A. A., 20 vjeç, banues në Sukth, Durrës, pasi në Sukth, duke drejtuar mjetin tip “BMW”, ka aksidentuar shtetasen M. L., 72 vjeçe, e cila për pasojë ndërroi jetë”, njofton Policia e Durrësit, për aksidentin e ndodhur dje.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img