Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
35 %
6.2kmh
0 %
Hën
19 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksidentoi për vdekje 69-vjeçarin dhe ia mbathi nga vendngjarja, arrestohet 24-vjeçari në Bulqizë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

9e8d4bd2c3759101f11c302a04cd14ac

Policia ka arrestuar një 24-vjeçar, pasi aksidentoi për vdekje një 69-vjeçar dhe u largua nga vendi i ngjarjes.

Në pranga ka rënë N. D, banues në Zerqan, Bulqizë, për veprat penale “Shkelja e rregullave të qarkullimit rrugor” dhe “Largimi nga vendi i aksidentit”.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Bulqizë bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit N. D., 24 vjeç, banues në Zerqan, Bulqizë, për veprat penale “Shkelja e rregullave të qarkullimit rrugor” dhe “Largimi nga vendi i aksidentit”.

Arrestimi i tij u bë pasi më datë 01.03.2021, në Gjoricë, (në segmentin e rrugës së Arbrit që është kantier ndërtimi), duke drejtuar automjetin tip “Mercedes Benz” ka aksidentuar me pasojë vdekjen shtetasin R. R., 69 vjeç, dhe më pas është larguar nga vendi i ngjarjes.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img