Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
spot_img

Aksidentohet rëndë në kokë një 6-vjeçar në Bulqizë, niset me helikopter drejt Traumës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë, i cili nisi si diçka dëfryese ka ndodhur këtë pasdite në Fushë-Bulqizë.

Një fëmijë 6-vjeçar është rrëzuar keq teksa ishte duke bërë xhiro me biçikletë, dhe për pasojë është dëmtuar rëndë në kokë.

Fëmija me iniciale O.Lka marrë ndihmën e parë mjekësore në Spitalin e Bulqizës dhe më pas është transportuar me helikopter drejt Tiranës.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img