Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
55 %
1.5kmh
75 %
Sht
15 °
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
E shtunë, 16 Tetor, 2021
spot_img

Aksidentohet rëndë me makinë aktori i njohur i Hollywood, thyen 15 brinjë (Foto)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktori i njohur i Hollywood, Jim Tavare i cili u bë edhe më i famshëm në filmin ‘Harry Potter’ është aksidentuar me makinë dhe ndodhet në gjendje kritike për jetën.

Mësohet se aktori ka thyer 15 brinjë, ka çarje në mushkëri dhe thyerje në këmbën e djathtë. Gruaja e aktorit 54-vjeçar ka bërë të ditur lajmin dhe bën me dije se është në gjendje të rëndë shëndetësore.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img