Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
23 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Aksidentohet moderatorja shqiptare, godet shtyllën elektrike

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b0024241ccc9c36f97a270c783e8c97f

Duket se fundjava nuk ka qenë  shumë e mirë për moderatoren, Fjoralba Ponari.

Ajo ka pësuar një aksident, të cilin e ka publikuar në ‘Instagram’.

Fjoralba ka humbur drejtimin duke goditur një shtyllë elektrike.

Fatmirësisht, në këtë aksident nuk ka dëme në njerëz, vetëm është dëmtuar pjesa e përparme e makinës.

Ponari pritet të fillojë shumë shpejt prezantimin e ‘E diell’ nën shoqërimin e Nevina Shtylla dhe Edi Manushi.

Screenshot_19.png

Screenshot_18.png

-640-0-5b4c7c2a91d0d.png

 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img