Tirana
broken clouds
17 ° C
17 °
17 °
94 %
0.5kmh
75 %
Mar
22 °
Mër
22 °
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
22 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Aksidentohet me eskavator 60 vjeçari nga Berati, ndërron jetë rrugës për në spital (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Berat, ku 60 vjeçari Qemal Demiri është aksidentuar me eskavator.

Ai është nisur me urgjencë drejt spitalit, por nuk ia ka dalë t’i mbijetojë plagëve të rënda dhe ka ndërruar jetë rrugës për në spital.

Policia po heton shkaqet e aksidentit tragjik që i mori jetën 60 vjeçarit nga Berati.


spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img