Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
90 %
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
Mër
4 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

Aksidentohet makina e policisë, plagoset rëndë efektivi dhe një qytetar

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë në Shupenzë të Dibrës.

Sipas informacioneve të para, makina e policisë është përplasur me një mjet tjetër, për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë një efektiv i policisë dhe një qytetar.

Të dy të plagosurit janë nisur me urgjencë drejt spitalit të Dibrës. Puna vijon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

“Në aksin rrugor Bulqizë-Shupenzë rreth orës 13.55, janë përfshirë në një aksident rrugor një automjet i policisë rrugore me drejtues shtetasin S. L., dhe automjeti tip ‘Benz’, me drejtues shtetasin Z. M., të cilët po marrin ndihmë mjekësore në spital”, njofton policia.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img