Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
57 %
4.6kmh
20 %
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
27 °
Mër
26 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Aksidentohet gjatë punës në Itali, humb jetën tragjikisht i riu shqiptar (EMRI)  

spot_img

Lajme të ngjashëm

Mësohet se gjatë ditës së sotme, një i ri shqiptar ka gjetur vdekjen gjatë një aksidenti në punë në periferi të Altamurës në Bari të Italisë.

I riu punonte në një kompani betoni në një zonë industriale dhe ishte i angazhuar në një operacion shpimi. Bëhet me dije se viktima është identifikuar si Kreshnik Gockaj, 28 vjeç.

Nga hetimi paraprak, dyshohet se punëtori është shtypur nga një makineri gjatë kohës që po punonte. Në vendin e ngjarjes kanë shkuar edhe forcat zjarrfikëse dhe autoambulancat. Ndërkohë hetimet e policisë për të zbardhur rastin vazhdojnë. 

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img