Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
27 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Aksidentohet familja shqiptare në Itali, në gjendje kritike dy fëmijët

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një familje shqiptare e përbërë me 4 anëtarë është përfshirë në një aksident automobilistik në Itali. Ngjarja ka ndodhur në autostradën e Villafallettos në Saluzo.

Sipas mediave italiane makina e familjes shqiptare është përplasur me një tjetër, e për pasojë janë plagosur të gjithë, por më rëndë janë dy fëmijët e tyre, përkatësisht 7 dhe 10 vjeç.

Të lënduarit janë dërguar të gjithë në spital dhe janë nën monitorimin e mjekëve. Shkaku i aksidentit ende nuk është qartësuar.

Më shumë

spot_img