Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
90 %
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
Mër
4 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Aksidentohet djali i presidentit Hashim Thaçi (DETAJE)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

a028d9b4e4f02eb96c5e10861f529b53

Endrit Thaçi, djali i presidentit Hashim Thaçi ka ka pësuar një aksident ditën e sotme.

Për këtë informacion ka reaguar edhe policia e Kosovës, e cila ka shpjeguar se në aksident janë përfshirë tri mjete dhe ka mbetur i plagosur një person.

Mediat kosovare raportojnë se Endrit Thaci është në gjendje të mire.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img