Aksidentohet Albano Bogdo, taksia ku udhëtonte aktori përplaset me ‘Fordin’ (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 21:20 09-10-2019 Aksidentohet Albano Bogdo, taksia ku udhëtonte aktori përplaset me ‘Fordin’ (FOTO)

Aktori i humorit Albano Bogdo është përfshirë ditën e sotme në një aksident pranë një semafori tek zona e ish parkut të autobuzave në Rrugën e Kavajës. 

Makina Taksi me të cilën udhetonte është përplasur me një mjet tjetër tip Ford që po lëvizte përpara tyre.

Aktori ka dalë i tronditur nga taksia pas përplasjes së makinave dhe siç shihet në fotot e publikuara nga Vizion +, ai është ulur në trotuar në cep të rrugës në perpjekje për të marrë veten.

Fatmirësisht aksidenti veç dëmeve materiale të dy makinave nuk ka sjellë lendime serioze tek aktori.

0c041aa3-21f4-498e-81d1-5b11193936bd.jpg3d29a057-1211-443a-ab2c-36abe6e06876.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0098052024841309
array(1) { ["section"]=> string(84) "aksidentohet-albano-bogdo-taksia-ku-udhetonte-aktori-perplaset-me-fordin-foto-181437" }