Aksidentohet aktori që marrosi këto vajza të showbizit shqiptar

Publikuar tek: fcb-bomb, më 19:43 03-12-2017 Aksidentohet aktori që marrosi këto vajza të showbizit shqiptar

Është një nga aktorët më të preferuar për publikun shqiptar, i cili është bërë shumë i njohur me rolet që ka luajtur në serialet e fundit turke.

Bëhet fjalë për Burak Ozçivit i njohur me emrin "Kemal", ne telenovelën e fundit, ku luan rolin kryesor. Mediat turke shkruajnë se aktori është aksidentuar në xhirimet e serialit serialit "Can Feda" dhe së shpejti me të mbaruar xhirimet do ti nënshtrohet një operacioni.

Burak ka rrëmbyer zemrat e shumë vajzave shqiptre mes tyre bëjnë pjesë dhe vipet. Ai është i preferuari i hsumë vajzave të showbiz si si Klea Huta, Adelina Tahiri, Adelina Berisha Fifi e të tjera. 

ytutyutututyu.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Berisha përshëndet Ramën me një foto tronditëse (FOTO BRENDA)
Rama publikon "foton e ditës", vajza rome me këmbën e fashuar i buzëqesh kryeministrit »
Article Logic
Execution time: 0.012486934661865
array(1) { ["section"]=> string(70) "aksidentohet-aktori-qe-marrosi-keto-vajza-te-showbizit-shqiptar-101825" }