Tirana
clear sky
16 ° C
16 °
16 °
72 %
2.1kmh
0 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
19 °
Enj
20 °
E diel, 9 Maj, 2021
spot_img

Aksidentohet aktori i njohur shqiptar, përplaset me një makinë tjetër në rrugë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktori i njohur nga Kosova Muhamed Arifi është përfshirë në një aksident trafiku.

Sipas informacioneve, ngjarja ka ndodhur në një nga akset më të frekuentuara në Kosovë.

Burime për Prive.al kanë bërë me dije se aksidenti ka qenë pa pasoja dhe kishte vetëm dëme materiale.

Akoma nuk dihet se kush ka qenë shkaku i aksidentit. Deri tani mësohet se aktori është në pritje të mbërritjes së policisë.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img