Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
90 %
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
Mër
4 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Aksidentohen 7 makina në autostradën Durrës – Tiranë, bllokohet qarkullimi i mjeteve

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident ku janë përfshirë 7 makina ka ndodhur pasditen e sotme në autostradën Durrës – Tiranë.

Nuk dihet ende shkaqet e aksidentit apo nëse ka të lënduar, ndërkohë që ky aks ëhstë bllokuar momentalisht.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img