Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksidenti tragjik në Tiranë, 25-vjeçarja po shoqërohej nga i ati kur u përplas për vdekje, arrestohen dy drejtues (EMRAT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6f293b61f1226e4422478cb837357264

Kanë rënë në pranga dy drejtuesit mjeteve që shkaktuan aksidentin me vdekje të 25-vjeçares ditën e djeshme në Tiranë.

Bëhet me dije se në pranga ka rënë Ervin Baçe 41 vjeç dhe Mevlan Abazi 41-vjeç.

Përplasja mes tyre gjatë aksidentit i ka marrë jetën Ariola Aliajt, 25 vjeçe e cila ishte duke ecur në këmbë me babain e saj.

25-vjeçarja ndërroi jetë në spital, ndërsa babai i saj, Sadik Aliaj ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Kujtojmë që ngjarja ka ndodhur mëngjesin e djeshëm në ‘’Bulevardin Blu’’ në Kamëz

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img