Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
93 %
1kmh
0 %
Hën
20 °
Mar
20 °
Mër
19 °
Enj
17 °
Pre
17 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Aksidenti tragjik në Shkodër, dalin EMRAT e 2 viktimave dhe 5 të plagosurve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

cf304deb4bcf8c40eac5608638c4821c

Një aksident i rëndë  ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Shkodër- Bushat, ku kanë humbur jetën 2 persona, e ndërsa 4 të tjerë kanë mbetur të plagosur.

Mësohet se viktimat janë dy gra Luljeta Zefi 39 vjeçe dhe Diana Mjeshtri 45 vjeçe. Ndërkohë të plagosur kanë mbetur Lutfi Kabaçi, 55 vjeç; Emanuel Përjaku, 23 vjeç; Jak Përjaku, 28 vjeç; Beta Mata, 32 vjeç; Pjetër Zefi, 66 vjeç dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Raportohet se mjeti tip Mitshubish ka goditur në pjesën e pasme automjetin tip Audi, ku dhe po udhëtonin dy viktimat. Dyshohet se shkak është bërë shpejtësia e madhe e automjetit tip Mitsubishi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img