Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
1kmh
0 %
Mar
29 °
Mër
40 °
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
E martë, 3 Gusht, 2021

Aksidenti tragjik në “Rrugën e Kombit” me një viktimë, i aksidentuar edhe REPERI i njohur (EMRI)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

708d9cca2e3fb84f4877f5b280501878

Në aksidentin tragjik që ndodhi mbrëmjen e djeshme në “Rrugën e Kombit” në afërsi të Rrëshenit, ka qenë pjesëmarrës edhe reperi nga Kosova, Diamant Sinanaj, i njohur për publikun si “BlackLion”.

Pas aksidentit, “gazeta Korrespodenti” ka kontaktuar me reperin Diamant Sinanaj, i cili tha se ka pësuar vetëm lëndime të lehta, por se gjendja e tij shëndetësore është e mirë.

Kujtojmë që mbrëmjen e djeshme është shënuar një aksident i trefishtë ku fillimisht një trajler është përplasur me një “BMW”, më pas edhe me një veturë të tipit Renault.

Nga ky aksident ka humbur jetën shoferi i “BMW”, Armand Xhaferri 31-vjeç, ndërsa reperi ndodhej në makinën Renault dhe ka marrë lëndime të lehta.

Nuk dihen ende shkaqet e aksidentit, ndërkohë që po punohet për zbardhjen e rrethanave nga ana e Policisë.

Reperi “BlackLion”

150592770_347235439750283_8106824515065553535_n-1-450x600.jpg

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img