Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
77 %
0.5kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
41 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Aksidenti tragjik në Rrogozhinë, identifikohen viktimat, në gjendje të rëndë dhe një fëmijë 10-vjeçar

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

e7fcd612085d82ca65a519b1674423a2

Tonin Mëhilli dhe Merushe Koni janë viktimat e aksidentit tragjik që u shënua mëngjesin e sotëm në Rrogozhinë.

Nga aksidenti i trefishtë fillimisht humbi jetën në vendin e ngjarjes shoferi Tonin Mëhilli, 54-vjeç, oficer burgjesh, ndërkohë që më vonë vdiq dhe një prej pasagjereve në mjetet e aksidentuara, Merushe Koni 60-vjeç.

Ndërsa kanë mbetur të plagosur edhe dy persona, në mesin e të plagosurve gjendet edhe një fëmijë 10-vjeç, i cili është në gjendje të rëndë për jetën.

Shkak për aksidentin dyshohet të jetë bërë një parakalim i gabuar i mjeteve, ndërsa policia ka shoqëruar në polici një prej shoferëve, dhe po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes. Personi që është shoqëruar në Polici është Endrit Lila.

Më shumë

spot_img
spot_img