Hapësire reklamuese

Çështjet kryesore

Aktualitet

Aksidenti tragjik në Kukës, ky është i riu që humbi jetën

Shkruar nga Newsbomb
Aksidenti tragjik në Kukës, ky është i riu që humbi

Personi që shihni në foto është Erlind Mustafaj, i riu i cili humbi jetën mesditën e të premtes në autostradën Morinë-Milot.

Ngjarja e rëndë ndodhi ditën e djeshme rreth orës 13:50 ku Erlind Mustafaj teksa ishte duke drejtuar mjetin tip “Volkswagen”, ka humbur kontrollin dhe për pasojë është përplasur me bordurat në rrugë.

Si pasojë e aksidentit humbi jetën Mustafaj, ndërsa mbeti i plagosur pasagjeri që ndodhej në automjet me të riun, shtetasi S. H., banues në Kukës, i cili u dërgua për mjekim në Spitalin e Traumës, Tiranë.

“Informacion paraprak/ Rreth orës 13:50, në autostradën Morinë-Milot, shtetasi E. M., duke drejtuar automjetin tip "Volkswagen", ka humbur kontrollin dhe për pasojë automjeti është përplasur me bordurat në rrugë.

Nga aksidenti ka humbur jetën drejtuesi i automjetit, shtetasi E. M., banues në Kukës, si dhe është dëmtuar pasagjeri, shtetasi S. H., banues në Kukës, i cili është dërguar për mjekim në Spitalin e Traumës, Tiranë.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit”, thuhej në njoftimin e Policisë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese