Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
77 %
0.5kmh
0 %
Die
20 °
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Aksidenti tragjik në Itali, identifikohet i riu shqiptar që humbi jetën (EMRI-VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

73e5acc0ae0570d77f2871ac9c9f4267

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mëngjes në Itali, ku ka humbur jetën një i ri shqiptar.

25-vjeçari shqiptar është identifikuar su Rajmond Thacina me origjinë nga Shkodra.

Më tej mediat bëjnë me dije se në makinën e tij ishte dhe një grua 28 vjeçare, rumune, e cila është dëmtuar shumë rëndë.

Nga përplasja makina  rrotulluar disa herë në ajër dhe më pas ka përfunduar jashtë rrugës.

Ata janë përplasur me një makinë ‘Fiat’ në rrugën provinciale në zonën e Castellamonte.

I riu shqiptar ka vdekur në vend, ndërsa vajza rumune dhe shoferi i makinës tjetër janë në gjendje të rëndë në spital.

Më shumë

spot_img