Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
54 %
1kmh
0 %
Mër
28 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
43 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

Aksidenti tragjik në Gramsh, arrestohet drejtuesi i minibusit, humbi drejtimin e mjetit dhe ra në humnerë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia ka arrestuar shoferin e minibusit që u aksidentua ditën e sotme në Gramsh, ku humbi jetën 30 vjeçari Ledian Lami dhe u plagosën 9 persona të tjerë.

Efektivët ia kanë komunikuar urdhrin e ndalimit shoferit Arjol Xhepexhiu në spital, ku po merr trajtimin mjekësor, pasi edhe ai mbeti i plagosur në aksident.

Ndërkohë bëhet me dije se të plagosurit janë të gjithë jashtë rrezikut për jetën, por do të qëndrojnë në spital për të qenë nën mbikëqyrjen mjekësore.

Më shumë

spot_img
spot_img