Tirana
broken clouds
21 ° C
21 °
21 °
52 %
3.6kmh
75 %
Pre
21 °
Sht
15 °
Die
20 °
Hën
25 °
Mar
26 °
E premte, 14 Maj, 2021
spot_img

Aksidenti tragjik në Gjakovë, zbulohen emrat e tre viktimave, gruaja që humbi jetën ishte nga Shqipëria

spot_img

Lajme të ngjashëm

Zbulohen emrat e tre viktimave, të cilët humbën jetën mëngjesin e sotëm në aksidentin tragjik në  fshatin Raçë të Gjakovës.

Sipas burimeve policore mësohet se viktimat e aksidentit janë Rokson Domgjonaj, Pjetër Ndrecaj si dhe bashkëshortja e tij e këtij të fundit nga Shqipëria, Blerina Meqaj.

“Viktimat e aksidentit janë 34-vjeçari Pjetër Ndrecaj dhe Rokson Domgjonaj, kurse gruaja nga Shqipëria Blerina Meqaj është bashkëshortja e viktimës me Pjetër Ndrecajt”, thuhet në deklaratën e policisë së Kosovës, raporton Syri Kosova. 

Mëngjesin e sotëm mjeti më të cilin ata po udhëtonin humbi kontrollin dhe përfundoi jashtë rruge, duke shkaktuar dhe vdekjen e mënjehershme të tyre.

Screenshot 22 1
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img