Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

DALIN EMRAT/Aksidenti tragjik në Elbasan, viktimë ka mbetur polici i burgut të Peqinit, plagosen 6 të tjerë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ndodhi mbrëmjen e sotme në aksin Elbasan-Peqin, në fshatin Lazaren, ku 4 makina u përplasën me njëra tjetrën.

Për pasojë mbeti i vdekur një person, i cili mësohet se është efektivi i burgut të Peqinit, Ardjan Xhaja. Nga aksidenti kanë mbetur të plagosur edhe 6 persona të tjerë, të cilët janë nisur me urgjencë drejt spitalit.

Emrat e të plagosurve: Adem Senja, 53 Nazmi Hysa, 60 Gëzim Baku, 60 Marius Hysa, Kudred Hasa, 27 Maksim Ranxha, 50

“Më datë 11.06.2021, rreth orës 21:20, në aksin rrugor Elbasan-Peqin, në fshatin Lazaren, Peqin, janë përplasur mjetet Kamioçin dhe mjeti tip “Ford”, si pasojë e aksidentit ka ndëruar jetë pasagjeri në mjetin tip ” Ford”.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaktut të aksidentit”, njofton policia.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img