Tirana
overcast clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
66 %
6.2kmh
90 %
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Aksidenti tragjik me 45 viktima, publikohet “VIDEO 3D” ku tregon si u përplas autobusi dhe më pas u përfshi nga flakët

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në rrjetet sociale është publikuar video 3D ku tregon se si ndodhi aksidenti tragjik në Bullgari ku humbën jetën 45 persona dhe mbetën të plagosur 7 te tjerë.

Nga video është skenuar momenti kur autobusi devijoji rrugën duke u përplasur më pas me bordurat anësore të rrugës dhe më pas shpërtheu në flakë.

Kujtojmë se ngjarja e rëndë ndodhi në orët e para të mëngjesit së ditës së martë, ku si pasojë e flakëve që përfshinë autobusin e agjencisë turistike “Besa Trans”, humbën jetën 45 shqiptarë të Maqedonisë së Veriut.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img