Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

Aksidenti tragjik i mori jetën, miqtë e Erald Totillës prekin me mesazhet: Mi preve krahët vëlla…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një 40 vjeçari të identifikuar si Erald Totilla ka ndodhur pasditen e kësaj të shtune në Unazën Lindore në Tiranë.

Totilla po drejtonte motorin e tij kur goditi nga pas betonieren që drejtohej nga Astrit Halilaj, 41 vjeç.

albsig

Pas lajmit të hidhur miqtë e 40 vjeçarit kanë reaguar me mesazhe prekëse dhe i kanë shprehur ngushëllime familjarëvepër këtë humbje të madhe.

Kujtojmë se ditën e  sotme Erald Totilla teksa po drejtonte motorin e tij goditi pas betonieren që drejtohej nga Astrit Halilaj, 41 vjeç.

Totilla u dërgua në spital për të marrë trajtim mjekësor por nuk arriti t’i mbijetonte plagëve të rënda dhe ndërroi jetë pasi kishte pësuar fraktura dhe kishte hemorragji.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img