Tirana
clear sky
35.5 ° C
35.5 °
35.5 °
41 %
2.6kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
35 °
Die
35 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksidenti në Korçë, përkeqësohet gjendja e të lënduarit, niset me helikopter për në Tiranë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

898b46c079528cfcbb37155cabe09fb6

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Korçë, ku një person përfundoi në gjendje kritike në spital.

Bëhet me dije se gjendja e të aksidentuarit (identiteti i të cilit nuk dihet ende), është rënduar dhe ai është nisur me helikopter nga Korça për në Tiranë.

Kujtojmë që aksidenti ka ndodhur ditën e djeshme në Korçë, ku një makinë ka përplasur një motor, drejtuesi i këtij të fundit ka marrë plagë të rënda dhe sot është nisur për mjekim më të specializuar në Tiranë.

 

Screenshot_20.pngScreenshot_21.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img