Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
90 %
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
Mër
4 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Aksidenti me dy të plagosur brenda tunelit të Elbasanit, radhë kilometrike mjetesh në drejtim të Tiranës (VIDEO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

23e69ccbc41230e685cb299d2a09c45a

Dy persona kanë mbetur të plagosur mesditën e sotme si pasojë e një aksidenti të ndodhur brenda tunelit të Elbasanit. Sipas Policisë, në aksident janë përfshirë dy mjete dhe të dy drejtuesit e tyre janë lënduar.

Ndërkohë, nga pamjet e siguruara nga newsbomb.al pak minuta pas aksidentit, shihet se në sensin e kundër, me drejtim Elbasan-Tiranë, janë krijuar radhë kilometrike mjetesh që duna të vijën drejt kryeqytetit.

Policia ka bërë të mundur kontrollin e trafikut derisa forcat zjarrfikëse kanë nxjerr dy të plagosurit nga mjetet e aksidentuara. Momentalisht lëvizja vijon normalisht.

VIDEO: Trafiku në hyrje të tunelit, me drejtim Elbasan-Tiranë

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img