Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
1.5kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
31 °
Hën
33 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksidenti me 4 viktima në aksin Milot-Rrëshen, publikohet video e parakalimit të gabuar të ‘Citroen’-it (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

6b3b08f7babb72e60ced1e566fc61250

Publikohet video e aksidentit që i mori jetën 4 shtetasve nga Kosova në Rrugën e Kombit mbrëmjen e së enjtes së 14 janarit.  

Në videon e publikuar në “Report Tv”, shihet se si makina tip Citroen futet në parakalim me një makinë ngjyrë të zezë, e cila nuk i hap krahun, madje duke shtuar gazin.

Në korsinë tjetër vinte kamioni, me përplasjen që rezultoi fatale për Blerim Avdiaj, 45 vjeç, Anjeza Avdiaj, 34 vjeçe dhe dy fëmijët Klejdi Koçi, 11 vjeç dhe Medina Avdiaj,  5 vjeçe. 11-vjeçari Klejdi Koçi ishte nipi i Blerim Avdiajt, teksa ndodhet te spitali i Traumës, vajza 3-vjeçare e çiftit, Violeta Avdiaj. Vogëlushja ndodhet në gjendje kritike.

Ndërkohë, është lënë i lirë drejtuesi i kamionit Isa Ishala. 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img