Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Aksidenti masiv në Rinas-Kashar, policia jep DETAJET: Përplasen 3 makina, 6 të PLAGOSUR

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin Rinas-Kashar. Lidhur me aksidentin policia jep të tjera detaje.

 

Mësohet se janë përplasur 3 makina dhe si pasojë janë plagosur pesë të rinj dhe një 51 vjeçar.  

Njoftimi i policisë:

Më datë 2306.2016, rreth orës 06:40, në rrugën e Rinasit janë përplasur tre mjete ku për pasojë janë dëmtuar 6 shtetas (S. B., 29 vjeç, A. B., 28 vjeç, O. M., 23 vjeçe, R. M., 22 vjeç, G. V., 22 vjeç, R. H., 51 vjeç).

Shtetasia O. M., 23 vjeçe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore, ndërsa shtetasit e tjerë janë jashtë rrezikut për jetën.

Shërbimet e policisë ndodhen në vendngjarje, po punohet për sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img