Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksidenti i rëndë në Pogradec, kush është i riu që humbi jetën në mesnatë (EMRI-FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f12d9e64facce9f64bc4e751ef41cb0b

Delor Latifllari është i riu që humbi jetën mëngjesin e sotëm në aksidentin tragjik në Pogradec.

Policia njofton se dy mjete janë përplasur me njëri-tjetrin dhe për pasojë ka humbur jetën 32 vjeçari Delor Latifllari.

Enea Yzellari 27 vjeç rreth orës 00:40, në aksin rrugor Korçë-Pogradec, në afërsi të fshatit Vërdovë, duke drejtuar mjetin tip “Benz”, është përfshirë në një aksident rrugor me mjetin tip “Ford”, me drejtues shtetasin Delor Latifllari 32 vjeç, banues në fshatin Vërdovë, Pogradec, i cili si pasojë e dëmtimeve të marra, ka gjetur vdekjen rrugës për në Spitalin e Pogradecit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img