Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksidenti i rëndë në Fier, zbulohet identiteti i gruas shtatzënë që vdiq (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

54be2fcae5bc6f4f0916d999289400f4

Një aksident i rëndë me pasojë vdekje ndodhi pak minuta më parë në aksin rrrugor Fier-Levan. Si pasojë e përplasjes së dy makinave mbeti e vdekur një 27 vjeçare shtatzënë. Viktima është identifikuar si Majlinda Troka 27 vjeçe.

27 vjeçarja dyshohet të ketë qenë 6-7 muajshe shtatzënë. Ndërsa burime nga policia bënë me dije se në askident mbeti i plagosur edhe një fëmijë.

Ngjarja ndodhi në vendin e quajtur ‘Liqeni’. Dy automjete njëri tip ‘Audi’ dhe tjetri ‘Benz’ u përplasën. Shkak i aksidentit dushohet të jetë një parakalim i gabuar i mjetit ‘Audi’.

Njoftimi i policisë:

Në datën 21.08.2018, ora 11.30  në aksin rrugor Fier – Levan, në vendin e quajtur “Liqeni” janë përplasur mjetet tip “Audi” me drejtues shtetasin A.T  me mjetin tip “Benz” me drejtues shtetasin L.T.

Si pasojë e përplasjes ka ndërruar jetë shtetasja M.T e cila ndodhej pasagjere në mjetin tip “Audi”  si edhe është plagosur një fëmijë i mitur pasagjer po në mjetin tip “Audi’.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të kësaj ngjarje.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img