Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
82 %
0.5kmh
0 %
Mar
28 °
Mër
28 °
Enj
25 °
Pre
25 °
Sht
22 °
E martë, 28 Shtator, 2021
spot_img

Aksidenti i rëndë në Athinë, flet vajza e shqiptarit: Ishim vonë për në shkollë, babi po nxitonte

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ditë pas aksidentit të rëndë që ndodhi në Athinë, ku makina që drejtohej nga një shqiptar mori përpara njerëzit para stacionit të autobusit duke lënë 1 të vdekur e 4 të plagosur, mediat greke zbardhin pjesë nga dëshmia e vajzës. “Ne ishim vonë për në shkollë. Babi po nxitonte. Unë nuk e kuptova se çfarë ndodhi. Kam dëgjuar një bam dhe pastaj kuptova, ishim goditur”-u shpreh vajza 9 vjeçare.

Shqiptari 44-vjeçar humbi kontrollin e mjetit dhe u përplas me stacionin e autobusit.

 

Më shumë

spot_img