Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
66 %
1kmh
75 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Aksidenti i rëndë mesditën e sotme në Laç, ndërron jetë në spital 66-vjeçari që drejtonte makinën (EMRI)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

cd969836fefb22f1a3a4f889e1a0c142

Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Laç-Patok.

Dy makina u përplasën me njëra-tjetrën, teksa një prej drejtuesëve të mjetit të përfshirë në aksident u dërgua me urgjencë në spitalin e Traumës.

Fatkeqësisht mësohet se 66-vjeçari Gjon Prenga nuk i ka mbijetuar plagëve të marra dhe ka ndërruar jetë.

Screenshot_16.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img