Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
77 %
1.5kmh
0 %
Sht
14 °
Die
19 °
Hën
14 °
Mar
12 °
Mër
10 °
E shtunë, 25 Mars, 2023

Aksidenti i rëndë i merr jetën 29 vjeçarit shqiptar në Greqi, makina e të riut u përplas me një kamion  

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Halkidiki, Greqi. Mediet e vendit fqinj raportojnë se një 29 vjeçar shqiptar ka humbur jetën mëngjesin e sotëm, pasi mjeti që ai drejtonte u përplas me një kamion.

29-vjeçari, identiteti i të cilit ende nuk bëhet me dije, u dërgua mee urgjencë në spitalin Polygyros ku u konstatua vdekja e tij.

Policia mbërriti nëë vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit i cili rezultoi fatal për të riun.

Më shumë