Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
61 %
1.5kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
32 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

Aksidenti i rëndë Belsh, 39-vjeçarja përplas për vdekje drejtuesin e motorit, plagoset pasagjerja

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

0ac2769423ee200e69fbb6359dd350ad

Një makinë tip “Volksëagen”, ka përplasur një motor në aksin rrugor Belsh-|Kuçovë.

Si pasojë e aksidentit, ka ndërruar jetë drejtuesi i motorit, dhe është plagosur pasagjerja e motorit.

Makina drejtohet nga shoferja me iniciale A.Gj., banuese në Elbasan.

Njoftimi i policisë:

Në askin rrugor Belsh – Kuçovë, në fshatin Dëshiran mjeti tip “Volkswagen”, me drejtuesen shtetasen A.Gj., 39 vjeç, banuese në Elbasan , është përplasur me një motoçiklet me drejtues shtetasin S. B., banues në fshatin Dëshiran.

Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën drejtuesi i motoçikletës dhe është plagosur shtetasja Z.Z., e cila ishte pasagjere në motoçiklet dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimore ndodhet në vendgjarje dhe po punon për zbardhjen e shkakt të aksidentit.

Më shumë

spot_img
spot_img