Tirana
broken clouds
10 ° C
10 °
10 °
87 %
1.5kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
13 °
Mër
16 °
Enj
18 °
Pre
12 °
E hënë, 19 Prill, 2021
spot_img

Aksidenti i frikshëm në Lushnjë, dy viktimat ishin elektriçistë që po ktheheshin nga puna (EMRAT)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një ngjarje e rëndë ndodhi sot në Lushnjë, në aksin rrugor Lushnjë-Krutje, pranë fshatit “Gurrëz e vogël”.

Një mjet tip minifugon humbi kontrollin dhe doli nga rruga, duke rënë në një kanal me ujë.Personat që humbën jetën mësohet se janë dy elektriçistë që ktheheshin nga puna, përkatësisht Ilir Shabani dhe Mihal Jani.

Policia mbërriti në vendngjarje dhe u bë e mundur nxjerrja e viktimave nga makina si dhe identifikimi i trupave të pajetë.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img