Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
28 %
2.6kmh
0 %
Enj
37 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Aksidenti i FRIKSHËM në Lezhë-Shkodër, vdes në spital infermierja e maternitetit që u plagos rëndë (EMRI)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një nga të plagosurit e sotëm nga aksidenti i rëndë në Lezhë-Shkodër, Marjeta Gjergji ka ndërruar jetë pasditen e sotme në spital.

Pas përplasjes së fortë ajo dhe të tjerët e lënduar nga aksidenti u dërguan në spital për ndihmë mjekësore, por infermierja e maternitetit të Lezhës nuk mundi të mbijetojë.

183480459 297341645403682 8555492181889055794 n

Shkaku i aksidentit mbetet ende i paqartë, ndërkohë që mësohet se bashkëshorti i viktimës i cili drejtonte mjetin, ndodhet në spital në gjendje të rë rëndë, së bashku me fëmijën e mitur dhe mamanë e tij.

Dy makinat u përplasën “kokë më kokë” në afërsi të kryqëzimit të Karriqit, ndërsa paraprakisht dyshimet janë për një parakalim të gabuar të një prej mjeteve. Personat që ndodheshin në mjetin tjetër që u godit me atë të familjes Gjergji nuk kanë marrë lëndime serizoe, ndërsa Marjeta Gjergji ndërroi jetë te Spitali i Traumës.      

Screenshot 23 4

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img