Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
41 %
3.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

Aksidenti i FRIKSHËM në Divjakë, kjo është 19-vjeçarja që ndërroi jetë, i fejuari në gjendje të rëndë (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një aksident i rëndë ndodhi mëngjesin e sotëm në Divjakë të Lushnjës.

Drejtuesi i mjetit, Vilson Hoxha, 25 vjeç dhe një i ri tjetër pasagjer në mjetin tip Audi, shtetasi Daniel Doda u plagosën rëndë, ndërkohë që vajza në foto është Elsa Meçi, e cila ndërroi jetë nga përplasja e fortë.

Tre të rinj që udhëtonin me një mjet tip Audi u aksidentuan rëndë në zonën e plazhit në Divjakë. Vilson Hoxha dhe vajza e identifikuar si Elsa Meçi ishin të fejuar me njeri-tjetrin.

cifti1

Njoftimi i policisë: Divjakë

Informacion paraprak

Sot rreth orës 10:25, në rrugën nga Divjaka për në plazh, automjeti tip “Audi“, me drejtues shtetasin V. H., 25 vjeç, banues në Divjakë, ka dalë nga rruga, ku për pasojë ka ndërruar jetë pasagjerja në mjet, shtetasja E. M., 19 vjeçe, banuese në Zharrnec, si edhe janë dëmtuar drejtuesi i mjetit dhe pasagjeri ende i paidentifikuar, të cilët ndodhen në spitalin e Lushnjes nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img