Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
34 %
6.7kmh
0 %
Hën
17 °
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
21 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Aksidenti fatal në autostradë, ndërron jetë i riu nga Kosova

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

1 person ka humbur jetën si pasojë e aksidentit të rëndë që ndodhi mëngjesin e sotëm në autostradën Fushë Krujë-Milot.

Shkak i aksidentit u bë përplasja e makinës tip Golf me një zetor, i cili po dilte nga një rrugë dytësore. Viktima është Shkondran Hoti 19 vjeç nga Kosova dhe ndërroi jetë rrugës për në spitalin e Traumës në Tiranë.

Ndërkohë, si pasojë e aksidentit u plagosën edhe dy persona të tjerë, ku njëri prej tyre është në operacion, ndërsa tjetri nën vëzhgim, por ende nuk ka një konfirmim nga mjekët për gjendjen e tyre.   

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img