Tirana
clear sky
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
17 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Aksidenti fatal me 2 viktima në ‘Xhamllik’, Gjykata liron nga qelia shoferin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

036963a153bc8d673041d12bc9fb3a30

Gjykata e Tiranës ka liruar nga qelia Etjon Lazrin njërin nga shoferët e aksidentit tragjik në zonën e “Xhamllikut” të Tiranë ku kanë mbetur të vdekur 2 persona.

Erion Balla 36 vjeç dhe Hidajete Salliu 72 vjeçe po ecnin në trotuar kur u përplasën për vdekje.

Kujtojmë se aksidenti është shkaktuar nga automjeti tip Golf i cili në përpjekje për t’u kthyer në një rrugë dytësore, i preu rrugën automjetit ‘Volkswagen’ i cili më pas përplasi fatalisht dy kalimtarët.

Për këtë aksident u arrestuan drejtuesit Edmond Murati dhe Etjon Lazri.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img